Dodaj stronę do Psy charty

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Nie dodajemy do katalogu zduplikowanych stron, ani stron z innymi rankingami i katalogami.
 8. Witryny niekompletne, "w budowie", "strony w przygotowaniu", strony z pustymi odnośnikami, niedostępne dla odwiedzających będą usuwane z rankingu.
 9. Zainstalowany button musi być orginalny, nie dopuszcza się samodzielnej jego modyfikacji. Istnieje możliwość zmiany wyglądu buttona, ewentualnie wstawienie linku tekstowego, ale tylko za zgodą administratora toplisty.
 10. Wszystkie nowo zarejestrowane strony najpierw trafiają do POCZEKALNI STRON. W topliście znajdą się dopiero wtedy, gdy zostaną zaakceptowane przez jej administratora.
 11. Nie ma obowiązku, aby umieszczać button toplisty na stronie głównej Waszej witryny. Od właściciela strony zależy, gdzie umieści przycisk. Należy jednak pamiętać, że dobrze umiejscowiony button zwiększa liczbę klikających, a to przyczynia się bezpośrednio do polepszenia pozycji Waszej strony w rankingu. Głębokie ukrycie znaczka, spowoduje brak "zaliczonych wejść".
 12. Co jakiś czas następuje zresetowanie całego rankingu, czyli wyzerowanie pozycji wszystkich stron na liście. Dajemy szansę nowo dodanym stronom, które muszą punkty zbierać od początku. Wtedy wszystkie strony zbierają punkty od nowa.
 13. Aby zapobiec sztucznemu nabijaniu punktów, system zalicza tylko jedno wejście z jednego IP w ciągu 12 godzin.
 14. Pozycja strony w rankingu jest kontrolowana przez system toplisty na bieżąco i jest odświeżana co 10 minut.
 15. WEJŚCIA-WYJŚCIA.Wejście ze strony jest naliczane jeśli ktoś kliknie na button toplisty na tej stronie. Wyjście - kiedy ktoś kliknie na baner toplisty.
 16. Administrator ma prawo do usunięcia strony z toplisty bez podania przyczyny.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane